Notebooki – letnia promocja.

Twoja firma nie śpi w trakcie wakacji?

Organizujesz letnie szkolenie dla pracowników i potrzebujesz nowoczesnych i szybkich notebooków?

A może zatrudniasz pracowników sezonowych i nie chcesz wydawać pieniędzy na dodatkowy sprzęt?


Sprawdź naszą letnią ofertę na wynajem notebooków!

 


W okresie od 01.07.2013 do 31.08.2013 rabatujemy Twoje zamówienie na notebooki wynajmowane w Deal!

Nie zwlekaj, ilość sprzętu ograniczona!

Budma 2013 – 29 stycznia – 1 lutego 2013 r.

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA należą do grona wiodących spotkań biznesowych dla branży budowlanej w tej części Europy. Dwudziesta druga edycja targów BUDMA odbędzie się w Poznaniu, w dniach 29 stycznia – 1 lutego 2013.

Opis

Tematem przewodnim targów Budma 2013 będzie „Budownictwo przyszłości – Inteligentna architektura”. Celem Budmy jest odważne wprowadzanie do budownictwa nowatorskich rozwiązań oraz świadome i odpowiedzialne kształtowanie zdrowej i funkcjonalnej przestrzeni społecznej dostępnej wszystkim pokoleniom. Chcemy, by targi Budma odgrywały aktywną rolę w wyznaczaniu kierunków rozwoju budownictwa, będąc dla wystawców skuteczną platformą promocji ich innowacyjnych produktów, a dla zwiedzających największą i najbardziej komplementarną prezentacją budowlanych technologii jutra.

Przyszłość budownictwa to powszechne wykorzystanie ultranowoczesnych, energooszczędnych technologii i materiałów rodem z kosmicznych laboratoriów. To także inteligentne systemy projektowania i sterowania budynkiem. Można spierać się, czy budynki mają duszę. Ich inteligencję jednak coraz trudniej kwestionować.
BUDMA 2013. Inteligentna architektura.

[za mtp.pl]

PGA – Poznań Game Arena

Już w dniach 26-28 października br. Poznań kolejny raz stanie się polską stolicą gier. To wszystko za sprawą wracających po trzech latach przerwy Targów Rozrywki i Multimediów Poznań Game Arena!
PGA to przede wszystkim premierowe pokazy gier i sprzętu, turnieje i liczne konkursy dla publiczności. Tegoroczna edycja zapowiada się bardzo obiecująco. Premiery swoich gier zapowiedział już między innymi Microsoft z najnowszą odsłoną Forza.
Jednym z głównych elementów Targów będą turnieje, w tym pierwszy raz w historii wydarzenia rozegrane zostaną finały największej ligi w naszym kraju – Cybersport. Przez dwa dni najlepsi gracze zmagać się będą w gry Leagues of Legends oraz FIFA 2013. Na PGA odbędą się także finały turnieju Eizo Challenge 2012, w nową odsłonę kultowej gry Counter Strike, wersję Global Offensive.

[za gamearena.pl]

CEDE – Zapraszamy na targi!

Już jutro (20.09) rozpocznie się 22 Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2012 oraz XVIII Zjazd Zespołów Stomatologicznych pod patronatem honorowym Prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej Macieja Hamankiewicz.

CEDE to największe wydarzenie rynku stomatologicznego w Polsce. Podczas tego wydarzenia czeka na Państwa szeroka oferta wykładów, warsztatów, szkoleń, pokazów na żywo.

Szczegółowe informacje nt. Areny CEDE dostępne są TUTAJ.

Do zobaczenia!